Slovensko Česko Poľsko Ukrajina
 Vytlačiť túto stránku

PRIEMYSELNÉ VENTILÁTORY


productIcon

Axiálne ventilátory BLAUBERG

Na priame odsávanie cez stenu. Je určený pre domáce a kancelarke aplikácie pre inštaláciu do steny, alebo do panelu cez krátke potrubie na odvádzanie vzduchu alebo pary. Jednoduchá inštalácia. Teleso ventilátora je z oceľového plechu povrchovo upraveného polymérovým náterom. Krytie motora IP24. Rozsah pracovnej teploty od -30 °C do +60 °C.
productIcon

Axiálne priemyselné ventilátory OERRE

Určené pre stredne tažké a tažké prevádzky pre inštaláciu na stenu alebo do panelu, na odsávanie vzduchu priamo von, alebo prostredníctvom krátkeho potrubia. Maximálna teplota odvádzaného vzduchu: 60 °C. Vrtuľa z nylonového materiálu s vysokou odolnosťou. Dlhá životnosť motora s guličkovými ložiskami, IP 55, trieda izolácie F. Otáčky motora je možné regulovať pomocou priemyselných regulátorov. V ponuke aj reverzibilné prevedenia a prevedenia do výbušného prostredia Ex.
productIcon

Radiálne ventilátory TURBO

S vysokým presunom vzduchu alebo pár cez potrubie s maximálnou teplotou 55°C. Vhodný pre komerčné a priemyselné priestory. Pri všetkých motoroch sú použité guličkové ložiská a tepelná ochrana. Teleso je vyrobené z pozinkovaného plechu, uloženie motora s rebrami umožňuje lepší tok vzduchu.
productIcon

Radiálne ventilátory pre špeciálne účely

Ventilátory pre odsávanie väčšieho množstva vzduchu a výparov. Vhodné tiež pre umiestnenie na stroje, kde je potrebné odsávanie vzduchu. V ponuke aj prevednie pre odsávanie vzduchu a výparov z chemických látok, kyselín alebo pre soľné prostredie prevedenie z nerezovej ocele. Ventilátory so špeciálnymi motormi sú k dispozícii na požiadanie t. j nevýbušné.
productIcon

Ventilátor TURBOCAMINO

Radiálny komínový ventilátor pre odsávanie horúcich prašných výparov. Vhodný na použitie pre ohniská, pece alebo priemyselné komíny. Navrhnuté pre odsávanie dymu v teplotách do 200° C. Pre všetky komíny s nedostatočným prieťahom vzduchu. Indukčný motor s vonkajším rotorom s guličkovými ložiskami, IP 54 krytím.
productIcon

Ventilátory TXP

Radiálny strešný ventilátor pre odsávanie vzduchu alebo výparov priamo alebo cez potrubie. Ventilátor je schopný prekonávať tlakové straty odporu potrubia. Maximálna teplota odvádzaného vzduchu je 80 stupňov.


© 2005 Scame, Engine and Design By Webcreators.sk   
Home | Firma | Produkty | Distribúcia | Servis | Dokumentácia | Kontakt | infoPOINT