Slovensko Česko Poľsko Ukrajina
 Vytlačiť túto stránku

DOMOVÉ A KANCELÁRSKE VENTILÁTORY


productIcon

Domové axialne ventilatory SILEO

Vysoko výkonný ventilátor se štýlovým dizajnom, zajišťuje vysoký komfort pri nizkej hlučnosti.
productIcon

Domové axialne ventilátory DOMOVENT

Ekonomicka rada axiálnych ventilátorov pre odsávanie vzduchu priamo alebo pomocou krátkeho potrubia. Vhodné na inštaláciu na stenu IP34 priamo.
productIcon

Domové axialne ventilatory AERO

Axiálne ventilátory pre odsávanie vzduchu priamo alebo pomocou krátkeho potrubia. Vhodné na inštaláciu na stenu alebo do stropu. Všetky modely sú vybavené s motorom s guličkovými ložiskami.
productIcon

Domové axialne ventilátory BRAVO

Kompaktné axiálne ventilátory pre odsávanie vzduchu priamo alebo pomocou krátkeho potrubia. Vhodné na inštaláciu na stenu alebo do stropu. Všetky modely sú vybavené s motorom s guličkovými ložiskami.
productIcon

Domové axialne ventilátory AUTO

Axiálne ventilátory s automatickou žalúziou pre odsávanie vzduchu priamo alebo pomocou krátkeho potrubia. Vhodné na inštaláciu na stenu alebo do stropu. Všetky typy je možné dodať aj v prevedení s motorom s guličkovými ložiskami.
productIcon

Domové axiálne ventilátory OERRE

Kvalitné axiálne ventilátory, talianskej výroby, dizajnovo príťažlivé, určené pre inštaláciu do steny a do stropu IPX4. V ponuke aj chrómové prevedenie pre interiéry kde sú kladené vysoké nároky na design.
productIcon

Vetilátory VENTILOR

Axiálne ventilátory určené pre odvod vzduchu do potrubia alebo von. ABS materiál. Možnosť inštalácie do dvojitého skla, panelu alebo steny do hrúbky 50 mm.
productIcon

Stropné ventilátory OASIS

Stropné ventilátory pre domáce alebo priemyselné použitie z možnosťou zmeny otáčania lopatiek ventilátora. Spätný chod umožňuje v zime presun teplého vzduchu k podlahe.
productIcon

Ventilátory RQ

Extra tenké axiálne ventilátory na jednosmerné napätie alebo striedavé napätie. Motor obsahuje guličkové ložiská.
productIcon

Ventilátory SMART

Axilány domový ventilátor do okna, na stenu alebo do panelu pre stredné a vyššie požiadavky. Vhodný pre inštaláciu do jednoduchého alebo dvojitého skla, okna alebo dreveného panelu hrúbky do 48 mm. Motor s guličkovými ložiskami.
productIcon

Ventilátory COMPACT

Radiláne ventilátory pre odsávanie vzduchu a výparov do potrubia. Možnosť inštalácie do stropu alebo s príslušenstvom inštalácie do okna.
productIcon

Ventilátory EXTERO

sú špeciálne navrhnuté na vertikálnu montáž. Ventilátory majú počas prevádzky veľkú ventilačnú schopnosť a nie sú vôbec hlučné. Sú vybavené vonkajším rotačným motorom, guličkovými ložiskami a automatickou, tepelnou poistkou motora. Rýchlosť môže byť regulovaná ktorýmkoľvek voliteľným regulátorom, ktorý sa zhoduje s elektrickým prúdom ventilátora.


© 2005 Scame, Engine and Design By Webcreators.sk   
Home | Firma | Produkty | Distribúcia | Servis | Dokumentácia | Kontakt | infoPOINT